poniedziałek, 13 lutego 2012

I po feriach !

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy! Koniec ferii!!!! Wczoraj wróciliśmy do domu! I to jest jeden pozytywny aspekt tej sytuacji, bo jak mówi mądra sentencja " wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej". Monia poszła na warsztaty, trudno powiedzieć z jakim nastawieniem , ale na pewno nie z zapałem i radością. Kacper zrobił numer i nie poszedł wcale, bo brzydko kaszle, a właściwie "harczy" i idziemy zaraz do lekarza, niech go osłucha.
A oto jeszcze wspomnienia z ferii i pobytu u babć i Bydgoszczy.

                                                          Tężnie w Inowrocławiu


widok na tężnie z innej stronyA to nasza brzózka. Zobaczyliśmy ją krótko po ślubie jak była malutka, dopiero co posadzona. Mój małżonek powiedział wtedy, że będziemy ze sobą tak długo dopóki będzie rosła ta brzózka. No i był sprawdzić, czy jeszcze rośnie. Okazało się, że stoi w tym samym miejscu i  nieźle się trzyma. Nie mamy więc wyboru i nadal jesteśmy razem :) już w kwietniu będą 23 lata i nie narzekamy.

A Monika spędzała najwięcej czasu tak : i taki jeszcze tak


A tu z wujkiem Kot Riko dzielnie jej towarzyszył

A Kacper i Tomek nie byli gorsi
Tomek zaczął ferie i będzie mógł jeszcze korzystać z komputera. Kacper niestety musi wziąć się do nauki i z komputerem musi rozstać się na dłużej!

1 komentarz:

  1. A ja gł.pi myślałem, że tężnie są tylko w Ciechocinku. Normalnie bym się do tej swojej niewiedzy nie przyznawał, tym bardziej, że mnie geografia jak i turystyka kraju bardzo interesuje. Jednak wiem, że nikomu o tym nie powiecie. Poza tym Inowrocław bardzo miło mi się kojarzy, szczególnie z dworcem głównym, gdzie do 1.42 za czasów studenckich często z niedzieli na poniedziałek czekałem na pośpieszny do Poznania. Ciekawe, jak ta ławka, na której zdarzyło mi się kimnąć teraz wygląda i czy w bufecie nadal sprzedaje ta sama pani...

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawienie komentarza :)