czwartek, 9 lutego 2012

czapkaZrobiłam w końcu czapkę. Ponieważ  chyba w niej źle wyglądam,  muszę ją
spruć i zrobić z podwójnej nitki. Jak będzie grubsza  to może będę  w niej chodzić  bo i cieplej powinno być. Na razie Monika posłużyła za manekina. No to się przypatrzcie bo zaraz będę pruć...........!!!!!!!!!!!!
A poniżej moja stara  robótka - haft krzyżykowy zrobiony na podstawie zdjęcia - portret Moniki, o którym wcześniej pisałam. Najciekawsze jest to , że mimo wielu lat różowa bluzeczka Moni służy do dzisiaj, co widać na załączonym zdjęciu w czapce zrobionym dzisiaj i poniżej "wieki temu".

no może trochę trudno rozpoznać tę bluzkę , ale zapewniam, że to ta sama.

3 komentarze:

 1. Szczęka a raczej żuchwa mi opadła, jak zobaczyłem ten portret... Jak Ty takie cuda potrafisz robić, to ja mogę dodać, że mam parę fajnych fotek... W sam raz na wzory do takich robótek. Może przyjmujesz zamówienia na czapki? Jeśli tak, to zamawiam sobie trójkolorową rastamańską czapę tzn. u góry czerwony, niżej żółty a na dole zielony kolor. Rękawiczki też mogą do tego być. Jak będzie trzeba, podam wymiary (łepetyny oczywiście)
  Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 2. A gdzie będziesz w tej czapeczce chodził? Właśnie sprawdzałam z moim co oznacza słowo rastamańska czapeczka. Be a real Rasta Disastah. http://www.koszulkowo.com/rastah-disastah-p961.html

  OdpowiedzUsuń
 3. No jak, nie wiecie że ja duszą i ciałem rastaman pełną gębą? Jeśli nie, to już teraz Wam to wiadomo. Żabka ma już nawet dosyć reggae (czego ja nie mogę zrozumieć) i gdy leci ta muza dłużej niż 16 godzin na dobę delikatnie daje mi do zrozumienia, że może teraz byśmy posłuchali czegoś innego. Ja do niej: Oczywiście kochanie, ale przecież robię to także dla Ciebie. Wiem, że lubisz kocią muzykę, podobnie jak i koty. (Tu wspomnę, że muzyka reggae często jest nazywana kocią muzyką)
  No tak znów się rozgadałem...

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawienie komentarza :)