wtorek, 17 kwietnia 2012

bezrobocie

Nic mi się nie chce. Nie wiem czy to ta pogoda deszczowa czy co innego gnębi moją duszę i ciało? !:). Przed chwilą wyczytałam w internecie 12 rad na płaski brzuch. Na filmiku video widzę wysportowaną murzynkę jak ambitnie ćwiczy brzuszki, a ja co?! Właśnie sięgam po kolejnego i kolejnego i kolejnego cukierka. W zeszłym roku o tej porze byłam na diecie, chodziłam z kijkami godzinę dziennie i byłam chudsza o 10 kg! Ale czy ja mam jakieś wyrzuty sumienia z tego powodu? Gdzie tam, żadnych!!!No i właśnie to mnie niepokoi. Myślę, że na te smutki najlepsze są robótki i trzeba za coś się wziąć.Tylko za co?:szydełko, druty, igła......?

3 komentarze:

  1. Skąd ja to wszystko znam????? Murzynka ćwiczy mięśnie brzucha, Ty za to ćwiczysz mięśnie ręki (sięgając po cokolwiek.....) a przy robótkach w szczególności. Zabieraj się za robotę..... i obojętnie za co...... Ja zaraz zabieram się za igiełkę......

    OdpowiedzUsuń
  2. Skąd ja to znam. Ostatnio znowu przytyłam i to znacznie. I nie bardzo mam ochotę się odchudzac, tzn. widzę, że powinnam, ale nie znam diety odchudzającej opartej na słodyczach, więc po co się męczyc.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawienie komentarza :)